Irontec logo

Privaatsuspoliitika

Irontec OÜ (registrikood 14187442, asukoht Ilmatsalu 3, 50412, Tartu) üheks peamiseks prioriteediks on külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet selle kohta, kuidas Irontec OÜ informatsiooni kogub ja kasutab.

Kui teil tekib küsimusi või soovite lisateavet selle privaatsuspoliitika kohta, palun võtke meiega ühendust.

See privaatsuseeskiri kehtib ainult selle veebilehe (https://www.irontec.ee/) kohta.

Nõusolek

Seda lehekülge kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja selle tingimustega.

Kogutav teave

Isikuandmed, mida teil palutakse esitada koos nende esitamise põhjustega, tehakse teile selgeks nende esitamise kohas.

Meiega ühendust võttes, võime saada teie kohta lisateavet. Selleks on näiteks teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, sõnumi ja/või manuste sisu – informatsioon mida otsustate jagada.

Irontec lehele konto loomisel, võime küsida teie kontaktteavet, sealhulgas selliseid andmeid nagu teie nimi, ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

Kuidas me teie informatsiooni kasutame?

Kogutud teavet kasutame mitmel viisil, sealhulgas:

 • Veebilehe haldamiseks ja hooldamiseks.
 • Veebilehe täiustamiseks, isikupärastamiseks ja kasvatamiseks.
 • Et mõista ja analüüsida, kuidas te Irontec lehekülge kasutate.
 • Uute toodete, teenuste, funktsioonide ja funktsionaalsuse arendamiseks.
 • Teiega suhtluses – kas otse või läbi meie koostööpartnerite ja/või klienditoe, et hoida teid kursis uuendustega või jagada veebilehega seonduvat teavet. Samuti ka turundus- ja reklaamieesmärkidel.
 • Et saata teile emaile.
 • Pettuste otsimiseks ja ärahoidmiseks.

Me ei jaga isikut tuvastavat teavet avalikult ega kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on seadusega ette nähtud.

Logifailid

Irontec OÜ järgib logifailide kasutamise standardset protseduuri. Need failid salvestavad lehekülje külastajaid. Kõik veebimajutusettevõtted teevad seda analüüsi eesmärgil. Logifailide kogutud teave sisaldab internetiprotokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, internetiteenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaega, lehti millele saabutakse/millelt lahkutakse ja klikkide arvu. Neid ei seostata ühegi isikut tuvastava teabega. Seda informatsiooni kogutakse trendide analüüsiks, veebilehe haldamiseks, kasutajate liikumise jälgimiseks veebilehel ja demograafilise teabe kogumiseks.

Me säilitame kogutud teavet ainult nii kaua, kui see on vajalik teie soovitud teenuse osutamiseks.

Küpsiste kasutamine

Nagu iga teinegi veebilehekülg, kasutab ka Irontec "küpsiseid". Küpsiseid kasutatakse külastajate eelistuste ja eri lehtede vaatamiste salvestamiseks. Seda teavet kasutatakse kasutajakogemuse optimeerimiseks, kohandades selleks meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja/või muule teabele.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime olla kindlad, et oleksite kõigist oma andmekaitseõigustest teadlikud. Igal lehe kasutajal on õigus järgmistele tingimustele:

 • Juurdepääsuõigus - teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid. Võime selle teenuse eest võtta väikest tasu.
 • Õigus parandusele - teil on õigus nõuda, et parandaksime teie arvates ebatäpse teabe. Samuti on teil õigus nõuda, et täiendaksime teavet, mis on teie arvates puudulik.
 • Kustutamisõigus - teil on teatud tingimustel õigus taotleda, et me kustutaksime teie isikuandmed.
 • Töötlemise piiramise õigus - teil on õigus nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete töötlemist teatud tingimustel.
 • Õigus esitad vastuväiteid töötlemisele - teil on teatud tingimustel õigus vaidlustada meie poolt teie isikuandmete töötlemist.
 • Õigus andmete teisaldatavusele - teil on õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teatud tingimustel teisele organisatsioonile või otse teile.

Kui esitate taotluse, on meil aega üks kuu, et teile vastata. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, palun võtke meiega ühendust.

Laste teave

Teine osa meie prioriteedist on lastekaitse Interneti kasutuses. Me julgustame vanemaid ja eestkostjaid jälgima, osalema ja/või juhendama laste veebitegevust.

Irontec ei kogu teadlikult isiklikku tuvastatavat teavet alla 13-aastaste laste kohta. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame meiega kohe ühendust võtta, et saaksime viivitamatult eemaldada sellise info meie registritest.

Irontec OÜ säilitab õiguse teha vastavalt vajadusele muudatusi veebilehe privaatsuspoliitikas.

Viimati muudetud: 20. aprill 2020

closebarscaret-down